nejnovější články:

Julia Michels s Inner Monoloque Part 1 přináší nový popový vítr

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Julia Michels začala svoji pěveckou kariéru stejně jako mnoho jiných. Psala songy pro zvučná jména jako: Selena Gomez, Demi Lovato, Fifth Harmony, Shawn Mendez, Britney Spears a mnoho dalších. EP Inner Monoloque Part 1 navazuje na EP Nervous System z roku 2017 a rozvíjí téma psychických problémů a niterných konfliktů.

EP otvírá Anxiety, na které hostuje Selena Gomez. Píseň kombinuje zvuk akustické kytary s jemným beatem a nabízí zvučné hlasy obou zpěvaček, které se potýkají s úzkostmi a depresemi. Chytře napsaný text obou slok velmi realisticky předává posluchači pocity, které člověk trpící depresemi má. Jedná se o kousek, se kterým se mnoho lidí ztotožní a zároveň mu můžeme přiznat jistou osvětový význam, protože s použitím slova deprese vybočuje z vágního označení stavu, který má občas každý z nás.

Into You začíná jako klasická balada, ke které se později přidává utlumený elektro beat. Výrazný je hlas zpěvačky, který místy netradičně přechází do vysokých poloh. Zajímavý je přechod k rytmické části refrénu, který je velmi netradiční. Oceňuji způsob, jakým píseň pracuje s pomlkami a přechody.

 

Happy je výrazná procítěným vokálním projevem a upřímným textem: And sometimes I think I kill relationships for art | I start up all this shit to watch 'em fall apart | I pay my bills with it, I watch 'em fall apart.“ Opět oceňuji přechod mezi slokou a refrénem, který udržuje tempo. Vynikající je také poslední bridge, který narušuje klasické obsazení nástrojů a přidává do písně pitchovaný syntezátor, který navozuje znepokojivý pocit.

Deep je snová balada, která dobře pracuje se syntezátory, na které často navazují krátké pomlky. V kontextu alba trochu zapadá, ale vokální projev Julie je opět výjimečný.

V Apple se nálada na první pohled trochu uklidňuje. Popová balada jakoby zahalená závojem léta, ukulele a luskajícího beatu vás nutí se trochu zasnít a zastavit se. Vokály a vynikající text už snad ani nemusím vyzdvihovat.

Ve spolupráci s Niallem Horranem What A Time hraje prim elektrická kytara a upřímný projev obou interpretů. Kytara jako by se zasekla v minimalistické smyčce stejně jako zpěvačka ve vzpomínkách. Jedná se o intenzivní lovesong, který už všem přichází trochu pozdě. Ale stejně je to pecka.

9/10

Buďte Happy

Comments  

0 #5 dedikgroox 2019-06-23 02:14
Proxy SOCKS
0 #4 dedicgroox 2019-06-18 04:20
Фейк Фишинг
0 #3 Eleenqzip 2019-06-03 15:12
вихревая медицина катушки мишина
0 #2 Eleenqzip 2019-06-03 12:53
изготовлен ие катушки мишина +своими руками -прибор
0 #1 Eleenqzip 2019-06-02 23:59
лечебная катушка мишина

Add comment

Security code
Refresh