Výtvory

Nahrál jsem cover Reckless

Nedávno jsem se rozhodl, že přejdu se streamovací služby Deezer na Spotify. Ne, že bych měl s Deezerem nějaký větší problém, ale Spotify má lepší propojení s ostatními aplikacemi a taky ho můžete spouštět pomocí Google Asistenta. Každopádně jsem díky tomu procházel oblíbené interprety a umělce a narazil jsem na Alex Hepburn, jejíž první album jsem se v době jeho vydání opravdu oblíbil, a tak jsem si řekl, že se k němu po dlouhé době vrátím. No a věřte nebo ne, v hlavě se mi zasekla tahle písnička Reckless, kterou jsem dřív až tolik nemusel. Po těch pět let se můj život hodně změnil a tahle písnička to hrozně hezky vystihuje. Někdo jí možná může chápat jako takový zoufalý povzdech, důležitý je ale poslední refrén, ve kterém si zpěvačka uvědomuje, že nechce být lehkovážná. I když jí to vlastně někdy chybí. No a když už se mnou ten song pořád všude chodil, rozhodl jsem se ho tak rychle nahrát jako cover. Chápu, že to každému nesedne, je to hodně syrové, ale syrové mám poslední dobou docela rád. Tak tady ten můj cover máte, doufám, že se vám zalíbí. Hodím vám pod něj i text (pro celý text klikněte nahoře na "číst dále"):


 

 I, I'm different I'm driving on the right side and stopping

At the stop signs and there's you beside me baby

Whispering those words

The ones I don't deserve

It's not easy for me to belong here

Map Of Tasmania (Amanda Palmer cover)

Ahojte, tak jsem zase vytvořil nějakou blbost, kterou jsem přispěl do svého soundcloudového účtu. Tak snad se vám bude líbit. Jinak Amandu Palmer vážně doporučuju. Její věci jsou absolutně boží. Boží text, boží hudba, Boží Amanda Fucking Palmer!

Song zde:

https://soundcloud.com/bloodberries/map-of-tasmania-amanda-palmer-cover

Žijte Vesele!

A few minutes with Bloody0 no 5 pt 1 #Madrid España

První část našeho lednového výletu do Španělska.

 

Dark Days

Ahoj, hrál jsem si se svým novým syntezátorem a vytvořil jsem (řekněme) skladbu. Je to instrumentální věc, založená na smyčkách, tedy může někomu připomínat minimalismus. Je to taková experimentální věc. :D Snad si tu minutku a půl trochu užijete ;)

https://soundcloud.com/bloodberries/dark-days

Žijte Vesele!

Rozhovor s AGOU

Ahojte, 
byl jsem pověřen udělat sem tam nějaké video o zajímavých lidech z našeho gymplu. Tady je první z nich. Je to rozhovor s mým (na rok) novým spolužákem Agou, který je z Indonésie. Myslím, že se z rozhovoru člověk může dozvědět dost zajímavých věcí i výměně studentů a samotné Indonésii. Video je v angličtině a obsahuje české titulky. ;)

{youtube}6r1GcANORfM{/youtube}

Žijte Vesele!