Výtvory

Map Of Tasmania (Amanda Palmer cover)

Ahojte, tak jsem zase vytvořil nějakou blbost, kterou jsem přispěl do svého soundcloudového účtu. Tak snad se vám bude líbit. Jinak Amandu Palmer vážně doporučuju. Její věci jsou absolutně boží. Boží text, boží hudba, Boží Amanda Fucking Palmer!

Song zde:

https://soundcloud.com/bloodberries/map-of-tasmania-amanda-palmer-cover

Žijte Vesele!

A few minutes with Bloody0 no 5 pt 1 #Madrid España

První část našeho lednového výletu do Španělska.

 

Dark Days

Ahoj, hrál jsem si se svým novým syntezátorem a vytvořil jsem (řekněme) skladbu. Je to instrumentální věc, založená na smyčkách, tedy může někomu připomínat minimalismus. Je to taková experimentální věc. :D Snad si tu minutku a půl trochu užijete ;)

https://soundcloud.com/bloodberries/dark-days

Žijte Vesele!

Rozhovor s AGOU

Ahojte, 
byl jsem pověřen udělat sem tam nějaké video o zajímavých lidech z našeho gymplu. Tady je první z nich. Je to rozhovor s mým (na rok) novým spolužákem Agou, který je z Indonésie. Myslím, že se z rozhovoru člověk může dozvědět dost zajímavých věcí i výměně studentů a samotné Indonésii. Video je v angličtině a obsahuje české titulky. ;)

{youtube}6r1GcANORfM{/youtube}

Žijte Vesele!


Místa: Prolog

III

Už pár dní nosím v hlavě nic neříkající začátek, ke kterému jsem dnes něco málo přidal. Uvidíme, co z toho vyleze, ale v tom lepším případě by z toho mohla být i povídka :D Tak tady máte na začátek kraťoučký prolog (nenazývám to prvním dílem, jelikož je to opravdu takový "úvod"). Doufám, že si ho užijete :)

Možná znáte to místo. Ale asi jste tam nikdy nebyli a vsadím se, že mnozí z vás o něm opravdu ani neslyšeli.

Někde daleko v krajích, kde je mrazivo a kde se mlha vznáší u země, tam, kde není vidět ani na krok, tam stojí srub. Je to takový osobitý dům, který už zažil několik generací Ravů. Ti jako urození pánové sem, na toto místo, jezdili celá staletí a hledali tu odpočinek a užívali si zde dobré nálady. Staří Ravové rybařili na útesu, který se nachází jen pár stovek metrů od srubu. Ten dům zajisté pamatuje, jak do něj ukládali dlouhé a překrásné pruty. Děti si hrávaly ve sněhu u cesty a čekaly, jestli někdo náhodou neprojede kolem. Bývalo to úžasné a romantické místo. Jediné, co platilo dřív a co platí i teď, je to, že tohle místo má stále svůj charakter, i když i ten se po těch staletích dost změnil. Tohle místo je plné sil, které jsou dnes už ponechány jen přírodě a pár zbylým lidem, kteří ještě přežívají.