Top 5 písniček za září

Milí přátelé, hudební okurková sezóna konečně skončila, a proto jsem se rozhodl pro vás na konci žáří připravit malou rekapitulaci písniček, které vyšly v posledním měsíci a já si je stihl oblíbit, začneme pátým místem.

5) Lenny - Lover

Lenny po dlouhé době končně vydala své debutové album Hearts a patřičně na něj upozorňuje novým singlem Lover, který má vše, na co jsme u Lenny zvyklí. Tím tedy myslím i výborně zpracovaný videoklip, který měl na strosti Tomáš Kasal, který se zpěvačkou už v minulosti spolupracoval. Jak se jim to celé povedlo posuďte sami!

 

4) Aneta Langerová - Hvězda

Aneta ještě pořád objíždí republiku s úspěšnou deskou Na  Radosti. Zároveň na sebe upozorňuje i novou písní, která sice textem a částečně i hudebním podkladem navazuje na již zmíněné album. Přece jen ale Hvězda míří spíš do lehce tanečních vod a na albu by rušila. Samostatně ale funguje perfektně a je velmi pestrá.

 

 3) Sia - The Greatest

Sia svým novým singlem odkazuje na události v Orlandu a opět se spojuje s Maddie Ziegler a výseldek je zase fantastický.

 

2) Lady Gaga - Perfect Illusion

O tomto asi bylo řečeno už dost. Pokud vás zajímá více, mrkněte na předchozí článek

 

1) Dragonette - Sweet Poison

Prostě pecka. Dragonette postupně vypouští nový materiál a musím říct, že je snad ještě lepší, než všechno co dělali předtím! You play with my mind; I´ll mess with your heart; We´re two wrongs that won´t make it right; Little bit of love for a little bit of hurt...

 

Žijte Vesele!

Add comment

Security code
Refresh