Valentis bloguje

Uvodní scénka z lego filmečku Rytíř Damien

Drobnější postup tvůrčího procesu můžete sledovat na stránce patreon, kde budu postupně zveřejňovat části až do finální podoby. Pro patrony pak samozřejmě budou i pikantnější pohledy do zákulisí a další výhody.

 

Co dělám, když to vypadá, že nic nedělám? Neflákám se!

Co dělá Vít Valenta, když se zdá, že nic nedělá? Třeba se mnou točí klip! Taky stříhá videa, nebo fotí. Pokud vás zajímá, kde a jak jsme točili klip, nebo jak vypadá proces střihače, rozhodně na video mrkněte. 

text: Bloody Zero

Pronásledují ho reklamy

Tentokrát to není úplně blog o tom, co jsem dělal. Je to spíš o tom, co se děje ve mě, když se koukám na TV nebo na YT a naskočí reklama.

Krátký vlog v květnu

Po trošku náročnějších týdnech jsem dal dohromady pár záběrů, které jsem byl schopen ukořistit, a krátký vlog je na světě. Člověk ne vždy přes únavu z práce je schopen doma něco tvořit. Začínám trochu chápat ty televizní vegetační individua, že po práci nic jiného nedělají. No já jsem ani moc koukat nemohl, ještě jsem se staral o pejska.

Tak jsem vám dal přičichnout ke své tlející mrtvolce a snad v dalším týdnu bude nějaké zajímavější videjko. Nápady jsou, jen se k tomu dokopat. Rád bych si dovolil tvrdit, že pokud mi nápady a inspirace vydrží a přehoupnu se od zaměstnaného na svobodně a samostatně vydělávajícího umělce, budou videjka ještě lepší.

LEGO World of Warcraft Death Knight

Animování mě baví. Škoda, že mě to neživí, škoda, že to trvá tak brutálně dlouho. Ale pobavím se u vymýšlení možná víc než divák u finálního videa.. Kdyby jste věděli, co jsem všechno odfiltroval. Nechuťárny, sexuální narážky atp. Snažím se to udržet "vhodné pro děti".

Další články...

  1. Lego Paladin