Pink se na Beautiful Trauma povedlo vybalancovat osobnost rebelky a matky

Práce, utužovaní vztahu s manželem, výchova, osobní očista, poznání a spoustu dalšího by měla být dnešní matka schopná vybalancovat. Pink zaujala svým proslovem při přebírání ceny Michaela Jacksona za celoživotní přínos na VMA's, kde mluvila o tom, jak vychovává svojí dceru, a že se jí snaží ukázat jedinečnost každého z nás. Pink je matkou, manželkou, bojovníci. A přesně taková je její nová deska.

 Nutno uznat, že před zpěvačkou stál zapeklitý úkol. Udělat desku, která je adekvátní věku bývá ve vodách mainstreamu nelehký úkol. Pink ho zvládla na výbornou. Dle mého názoru ji k tomu pomohla spolupráce s Jackem Antonoffem, který už letos při spolupráci s Lorde ukázal, že dokáže vyprodukovat autentickou desku. Titulní otvírák Beautiful Trauma už při prvním poslechu naznačuje, že se pozbytek alba nebudeme nudit. Píseň, která se spomaluje v refrénu a mění svojí dynamiku po hudební i textové stránce reflektuje vztah k jejímu manželovi. 


Následuje vtipná spolupráec s Eminemem, která je na jednu stranu krásně nadnesená a oplývá spoustou vtipu. Na druhou stranu je hořká, protože reflektuje pocity z nevěry, které jsou vždy velmi bouřlivé a nepříjemné. Poté si můžeme poslechnout písně Whatever You Want, What About Us a But We Lost it, které Pink sedly a poznáte v nich její klasický rukopis. Barbies  pak jasně

otevírá pomalejší část alba. V ní Pink vzpomíná na ty časy, kdy byla dítětem a hrála si v pokoji se svými panenkami. Zřejmě něco, co jí napadá při vychovávání své dcery. Where We Go je další EDM výpověd o vztazích se silnou kytarovou smyčkou. Ze zbytku alba bych vypíchnul např. Secrets, které snoubí prvky EDM a RnB a trochu nás odkazuje zpátky do začátků kariéry této zpěvačky. O pořádný flashback se jedná až v tracku Better Life, kde se jedná o RnB v pravém slova smyslu, tedy např. kombinaci prvků jazzu, gospelu a blues. I Am Here by svou aranží parádně zapadala do soundtracku ke hře Life Is Strange. Silná je tu především kytara, piáno a hlas Pink. Upřímná výpověď o životě. Wild Hearts Can´t Be Broken jasně říká, že si máme stát za tím, čemu věříme a trochu píchá do americké atmosféry kolem politické situace: "There's not enough rope to tie me down / There's not enough tape to shut this mouth" You Get My Love je takové povzdechnutí, či vyšumění desky, které podtrhne to, co jste slyšli, ale zároveň vás nevytrhne z atmosféry silných slov a melodií.

Pink vlasntě natočila na první poslech trochu nesourodou desku, která ovšem při tom druhé dává perfektní smysl a tvoří ucelenou výpověď o ženě, která je hrdá na to, co dokázala a zároveň v sobě nachází spoustu nejistoty a chyb. Je vlastně super, že tu nemáme další zpěvačku, která si během toho chaosu nevšimla, že trochu zestárla. Pink to ví a je to její přednost.

A co když utopím svůj mozek v tahu cigarety
A aspoň na moment odříznu paralelní světy!

Comments  

0 #1 AKneediale 2018-07-29 21:25
Poids est _ment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre co_ determinat ion pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transporte nt perseveren t b gerer offre sang loin de votre co_. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
_s://_.cia lispascher fr24._/avi s-sur-le-c ialis-20mg /

Add comment

Security code
Refresh