Novinky

Co je nového za poslední dobu

Prostě bordel.

Bloody0 intro: Tohle je poprvé, co sem dávám článek někoho jiného. Pro představu kdo autorka je, sem dávám odkaz na její blog. Jinak je to mladá klavírní virtuózka, která ráda sleduje anime, čte a jak pochopíte z článku, tak se i ráda zabývá různými novými a zajímavými věcmi... Tenhle článek je tady proto, protože mně osobně hodně zaujal a budu rád když si ho přečte více lidí a každý, kdo bude mít tu potřebu se k němu i vyjádří buď tady nebo pod originální verzí, kde už je slušná řádka komentářů. Pokud byste i vy chtěli mít článek na našem webu, tak nás neváhejte kontaktovat na facebooku nebo na mém e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (po přečtení zvážíme publikování).

- V chemické kosmetice/šamponech/mýdlech jsou obsaženy látky, které se nám zažírají do těla a mi je pak odstraňujeme v podobě nádorových onemocnění, miminka je pijí v mateřském mléku, a vůbec z nich máme různé alergie a neduhy, na které potom bereme akorát další farmaceutické kejdy.

- Výrobek slibující čistě přírodní zážitek obsahuje syntetická barviva a syntetické vůně.

DS Hobit - Oficiálně oficiální premiéra.

Všechny vás srdečně zvu na nedělní premiéru hry Láska, vole! Určitě si jí nenechte ujít, protože nevím, kolikrát jí potom ještě budeme hrát. Ale bude to velice malé číslo. Tady máte popis a upoutávku, kterou jsem vytvořil. Je v ní vše důležité. Je to nastříhané na píseň Prasata táhnou (Hudba: Hifi-Jack; Text: Petr Kolečko; Zpěv: David Dittrich-Špejle.

Sledujte v 720p nebo 1080p

JID - Láska Vole!

Hi aliens! Je to tady. 16. března proběhne předpremiéra hry DS Hobit - Láska Vole, kterou napsal Petr Kolečko, jeden z našich nejznámějších mladých scénáristů. Tato hra je řazená do žánru COOLNESS, proto nečekejte žádnou romantiku, ale spíš údernou, sprostou tragikomedii. Tento výsup na postupovém festivalu studentského divadla JID je situován, jako hrubá předpremiéra, tuďíž vše nebude 100% doladěno. Je to z toho důvodu, že v sobotu již vypadla z programu hra od DS Num a tudíž by nebylo na co se dívat. Jste tedy zváni v sobotu 16. března v 11:00. Zde je foto+ "oficiální popisek"

 

 

NEWS: Klip, Making of a Tři

NEW INFO: Předběžné datum vydání klipu je 1. dubna, není to žádná náhoda, klip má sice děsivý námět, ale spíše vykouzlí úsměv na vašich tvářích. Přesto v něm zemře asi 9 lidí! A také má jeden z účastníků natáčení narozeniny.
Nějaké fotky z natáčení jsme již zveřejnili na Facebooku a já tímto chci za dokumentaci poděkovat Pandě. Určitě se také v nejbližší době můžete těšit na nějaké to Making of, datum ještě upřesníme. Koncem dubna, začátkem května se také můžete těšit na Valentis absolutorní krátký film Tři, který je takto pojmenován ze dvou pádných důvodů, které zatím nebudeme prozrazovat. Fotky z natáčení jsou o5 na facebooku, tedy ZDE. Máme i další velké plány, ale ty si zatím necháme pro sebe. ;) :P

Los calcetines tíos :D

Uncut Making-of teaser

Tady máte exkluzivní uplně neupravené uncut video. Objeví se v krátkém "filmečku" Bloodberries - Making-of Ponožky (single). Dnes (2.3. 2012) jsme natočili další pěkný kus videoklipu a zítra doděláme další chybějící scény. Provázej vás síla!