nejnovější články:

Poslední listopadový výdech

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Dost divný měsíc je za námi. Ale aspoň jsem měl trochu prácičky. Mimochodem, pokud by jste chtěli něco nafotit, natočit, nastříhat nebo nahrát, jsem váš člověk :-)

Ano, film Atlas Mraků stál za ty peníze, možná na něj půjdu znovu s přítelkyní a rodičema. Nic neprozrazuji, jdete do kina a přesvědčte se sami.

Nějak si neumím vzpomenout, co se dělo ve světě nebo v ČR v tomto měsíci, ale ve vlaku jsme měli zajímavou diskuzi. O pyramidách, o 21. prosinci o lidstvu o školství a tak. S uplně cizíma lidma, jedna paní, té mohlo být 45, pak taková babička, té mohlo být 70, já, mě mohlo být 22,5, a Panda, které brzy bude 20. Pak ještě nezúčastněná osoba, tu nepočítám.

 

Pokud náhodou kolem toho 21. nevyjde slunce nebo rázem shasne, nepůjde proud nebo tak něco, nepanikařte, zachovejte klid, za pár dní bude světlo a snad i elektrika. Když nic, tak se pořád dá udělat oheň :D nebo parabolou ze zdrcadel ohřát oběd, tedy až se zase slunce rozesvítí. Ono čistě vědecky se může udělat skvrna naslunci, která nebude svítit viditelné spektrum světla, ale nějaký magnetismus z toho asi půjde. Takže očekával bych následky s tím spojené. Pokud to není blábol. :D

Největší fór dne pronesla ta nejstarší v kupé. Jednou jí prý, když ještě pracovala, do práce někdo zavolal a hlubokým hlasem jí řekl: "Zemřeš." A ona mu na to řekla: "Ty taky" a zavěsila. Nás to pěkně odrovnalo :D nejpohotovější reakce jakou jsem kdy slyšlel.

Začal jsem psát sénář pro krátký star wars film. A nebude to jen strohé mlácení světelných mečů, tohle bude mít příběh, napětí, zvrat a hustej konec!  :-)

Požírač postupuje hodně pomalu, ale postupuje. Aspoň mi všechny nápady a souvislosti lépe zrají v hlavě. Jinak budu potřebovat herce, takže každý dobrovolník ochotný si zablbnout a zahrát si v nějakém našem skeči, je vítán. Nápady máme, herce zatím ne :D Nějaká malá finanční odměna možná taky bude. Jelikož se naše technické možnosti rozrůstají, kvalita našich filmečků bude razantně stoupat :-)

Add comment

Security code
Refresh