nejnovější články:

Lego Paladin

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Posbíral jsem palice kladiva a sekery, jezdce na koních a imperiální gardu ze Star Wars. Postavil jsem si náměstíčko a nacpal jsem tam hromadu dalších panáčků. Král mečem pasuje jednoho z gardy na rytíře. Tak jsem si řekl, že to musí být borec a dal jsem mu do ruky to nejhezčí kladivo.

Zrodil se první záběr. Dál už se rozvíjelo úplně samo.

V podstatě nejdéle na tomto videu trvalo postavit to náměstíčko a vymyslet, co jak půjde ve videu za sebou. Mezi tím jsem postavil kladivo, které se skvěle hodí pro šamana. Takže ho použiji v dalším videu.

Tip pro lidi, co chtějí zkusit něco podobného: 
Neboj se zesílit svůj nahraný zvuk z mikrofonu, dokud neblikají ve střižně červený "čtverečky" tak můžeš zesilovat :D Protože youtube zatím nemá možnost zesílit nebo normalizovat zvuk u videa, tak to musíte udělat sami ještě před uploadem. Slovo je pak čitelnější a zeslabit to jde vždycky. Jenom bacha na ten červenej čtvereček, pak by byl zvuk zkreslený.

Comments  

0 #5 Homerrig 2018-03-17 12:35
This is my very first time visiting your blog and I am very interested . Many thanks for sharing and keep up ;)
https://marketingsevilla.es/buy-custom-essays-125/
0 #4 Eddiesog 2018-02-26 13:32
I like to get my inspiratio n from really meaningful phrases said by truly great people like “One cannot conceive anything so strange and so implausibl e that it has not already been said by one philosophe r or another” , do you know where I can find thematic compiltaio ns of those?

http://www.stihoved.net/why-really-should-you-buy-an-essay-2/
0 #3 Eddiesog 2018-02-23 20:03
I like to get my inspiratio n from really meaningful phrases said by truly great people like “A little philosophy inclineth man's mind to atheism; but depth in philosophy bringeth men’s minds about to religion†ќ, do you know where I can find thematic compiltaio ns of those?

http://www.sofriocg.com.br/2016/06/11/straightforward-technique-to-get-skilled-essay/
0 #2 BrianSpils 2018-02-16 01:51
I like to get my inspiratio n from really meaningful phrases said by truly great people like “Leisure is the mother of philosophy ”, do you know where I can find thematic compiltaio ns of those?

http://www.simonemedri.com/how-online-writing-services-assist-students-80/
0 #1 Edwardclona 2018-02-08 17:07
Thanks for your awesome blog. It was actually very helpful. I am just so happy I discovered this.
https://sopizzaturtle.tumblr.com/post/167517456708/optimal-determination-for-all-your-writing

Add comment

Security code
Refresh