nejnovější články:

Poslední zářijový výdech

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Prohibice se mě netýkala, takže tu obloukem obejdu, co se týče špatného vlivu televize, tu nechám na jiných lidech.

Sportka vyplatila tento měsíc minimálně 4 milionáře, co jsem si stihl všimnout, takže to nevzdávám, mým záměrem je taky několika milionová částka.

Jsem rád, že jsem rozchodil dva programy na mé mašině, jednu na střih zvuku a druhou na úpravu videa.. Díky bohu za adobe a jejich relativně intuitivní ovládání, protože the Foundry intuitivní prostředky rozhodně nedělají. Možná dělají výkoné a velice sofistikované programy, ale kdo se v tom má k sakru vyznat!

Čímž se dostávám k tomu, že se blíží další naše písička, která jistě dostane hodně lidí, nejen svojí ironicky humornou stránkou, ale i pravdivou naruralisticky laděnou stránkou.

Zářijové počasí shledávám uspokojivé, ke krásným dnům byly přiděleny i deštivé, ale tak to asi má být.

Několikrát za tento měsíc jsem slyšel, že si nemáme dělat starosti, nebo se rozčilovat, nemá to smysl. Takže pokud tohle čteš a můžeš o sobě říct, že se často rozčiluješ i nad maličkostmi, tak toho nech. Začni se usmívat, vychladni a podívej se na věci z pohledu někoho jiného, zjistíš, že se situace dala vyřešit jinak, myšleno: jinak než nasráním.  :-)

Vrtala mi v hlavě Alza a reklama v televizi na 100 nákupů týdně zadarmo. Má se to tedy takhle.

Cituji jejich stránky:
1  Objednej si.
2  Po nákupu si tipni odpověď na jednoduchou otázku.
3  100 nejbližších tipů má nákup zadarmo.
4  Výsledky najdeš každou neděli zde.
5  Výherce vždy kontaktujeme emailem.

Chtějí samozřejmě docílit toho, že lidi budou u nich objednávát s tím, že chtějí nákup zadarmo, ale zkuste si jen tak náhodou tipnout toto..

Otázka pro tento týden
Kolik si myslíte, že Alza prodá celkem gigabajtů v externích discích za období od pondělí 1.10.2012 do neděle 7.10.2012 (12:00h)?

Nevíte? Mají nápovědu, číslo minulého týdne, která to ještě víc zamíchá, ten kdo má nejlepší mušku vyhraje. Hmmm, stejně u nich nic nepotřebuju, tak co bych nakupoval, že jo?

Pokud jste dočetli až sem, dostali jste bonus! :D

Hlásím pokrok ve psaní filmečku, nejen že bude temný a magický, ale i vtipný a trochu provokativní. No samozřejmě neprozradím úplně všechno, ale násilí a sex, vše jak v náznacích, tak i pěkně z ostra! :D

Krásný řijen přeji!

 

Add comment

Security code
Refresh