nejnovější články:

Je 11. října

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Je jedenáctého a rána začínají být prekérně chladná. Mnozí si jistě uvědomují, že naše vláda je vadná. Bohužel mají vždycky na, co se vymluví, i přes fakt, že je pak kde kdo pomluví. Potřebujeme silného leadra, který nastolí trochu klidu a pořádku, rozpustí vládu a transportery dají na skládku. Ať už by nám chtěli vládnout tyrani bude to možná lepší, než býti bezradní. Dneska se jen na zisk koukají, možná za dvacet let se podají.

Teď trochu z jiného soudku, podívám se do kutilského koutku...

K oukal jsem na ceny profesionálních kamer, zjistit jak moc jsou drahé, byl můj záměr. Kamera RED Epic, ta nejlepší s výbavičkou bez objetivů, se vyšplhá do částky čtvrt druhého milionu. Což je na dvě RED one, které jsou o stupeň horší, ale stále boží, jak jsem to nazval. Pro představu RED Epic točí 5120x2700 což je 14 megapixel a až 120 snímků za sekundu RED one v rozlišení 4096x2160 což je něco přes 8 megapixelů stále super dělo, o kterém se mi taky krásně snělo. (edit: pro upřesnění red one umí i 4480x2300, nevím proč někde uvádí tu menší hodnotu :D ony ty čipy mají stejnej rozměr, ale jsou asi teda pomalejší, oni zvládnou i to větší rozlišení, ale je to omezený fps ..scarlet oficiálně 2k kamera zvládne 5k taky, ale jen 6 fps..)

Dneska se mi zdály divné sny, za druhé války mě nacisté odnesli. Vzbudil jsem se ve 4 ráno a musel jsem na záchod. Pak mi zase usnutí bylo dáno a nacisti zmizeli a já zabrousil do neznámých vod. Probudil jsem se rychleji, než jsem se mohl rozhlédnout.

Fandím všem, co v říjnu lásku najdou, vyřiďte jim, že jsem fandou! Teď jsem v cizí škole na cizím účtě, infiltroval jsem je a už hodinu tu sedím, sleduji na kolem jdoucích řeč těl, doufám, že zbytek odpoledne bude podobně vtipný a rozdováděný. Jsem totiž docela vtipně naladěný. Vedle posmrkává slečna s rýmou a za dveřmi je němčina pro začátečníky a vedle se dítě učí česky.

Takže se mějte zatím hezky. :D

 

na začátečníky se toho asi moc nedá :D

Comments  

0 #1 Bloody0 2012-10-11 19:15
Superkruto přísnej článek, také si všímám spojených slánek, pepř patří k soli, do jaké školy jsi to zabrousil? Mám takovou bombastick ou náladu jako bych pil 15 let enrgydrink y, kytara dělá drnky drnky. Těším se na vás v sobotu, jestli chceš, můžeš vzít s sebou i druhou botu, možná to vypadá jak blbé šprýmy, ale mě nenapadají méně ztřeštěné rýmy. Nehledejte v tom závory, spíše metafory. Pokud otevřeš svou mysl, bude to dávat smysl, díky dva špalíky

Add comment

Security code
Refresh