nejnovější články:

Ancient Aliens

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

V Ancient Aliens s03e16 se mluví o původu lidské rasy, hypotézy, mytologie a tak.. ale je zábavné pozorovat, jak ukazují obrázky homonidů, mezi tím mluví ti vědci a je vtipné, jak jsou si podobní. Nebo aspoň mě to tak přijde. Pak ukazují lebky a toho holohlavého vědce. Mě to rozesmívá. Je fakt zajímavý, že je archeologicky prokázaný je v jednom regionu žilo i 6 různých druhů homonidů. Jakože 6 lidských ras na jednom místě a to na planetě jich muselo být mnohem víc.

 

A pak přednesou, že je dost nelogický, že homo sapients nemá takovou srst jako ostatní homonidé, musí nosit kožešiny aby neumrzli. Je dost divný, že jo? Pořád tu není ten chybějící článek mezi chlupatým a holým homonidem. Potom je tu ten gen, který mají jen lidé, že umějí mluvit a rozvíjet řeč. Z mého pozorování usuzuji, že spousta zvířat žijících mezi lidmi je schopná řeči dobře porozumět. Babiččin pes občas vypadá, že chce něco říct, divně kňourá v určitých intonacích. Akorát, že nemá schopnost užít ostatní části hrdla a pusy k synchronizaci a díky tomu by mu bylo něco rozumět.

No jestli nám pomohli mimozemšťani k většímu intelektu a holým tělům? Potom díky Ufoni! -Díky Prometee, že jsi nám dal oheň!

Je fakt, že jsem neviděl všechny díly, už jen z toho důvodu, že se mi nechtějí vyhledávat a taky z části z toho důvodu, že dost často v dílech zmiňují spoustu informací z předchozích dílů, což pro člověka jako jsem já, je jako pěst na oko, ale třeba pro jiného diváka je to lepší, že si to líp pamatuje. Nebo je to možná pro ty diváky, kteří neviděli předchozí díly.. Nevím. Ale místy je to hodě zajímavé. Puma punku je místo, o kterém by měl vědět každý člověk, co ví o pyramidách v Egyptě. A několikrát Puma Punku rozebírali, protože tam je hrozně moc neuveřitelně propracovnaných částí stavby v kameni, který je ohromě odolný. Takže z pohledu dnešního historika je to nemožný udělat nástroji tehdejšího člověka. Doporučuji se podívat aspoň na ten první díl, ten je možná nejzajímavější. Řeší tam sice trochu jiné věci, ale stojí to za to.

Add comment

Security code
Refresh