Výtvory

Navštivte s námi Paralelní světy

Nedávno jsme vyrazili do pražské džungle, kde jsme natočili klip k mému prvnímu singlu. Dva dny jsme se toulali po místech, které dřív byly plné lidí a hojně se používají. Dnes zarůstají mechem, rozpadají se a často jsou domem holubů. Snažili jsme se navodit atmosféru světa, kde už skoro nikdo nežije, světa bez lidstva, paralelního světa, který by každý z nás mohl žít, kdyby se třeba v životě rozhodl jinak. Tancovat v polorozpadlé budově mezi dírami do pater pod námi, byl opravdu super zážitek. Podívejte se, poslouchejte, sdílejte a klidně se podělte o svůj názor, ať to máme příště ještě o fous lepší ;) :D 

A co když utopím svůj mozek v tahu cigarety
A aspoň na moment odříznu paralelní světy!

Vlog 8 - Jeseníky

Tak, přátelé! Asi po měsíci jsem se dokopal k editaci vlogu z dovolené. Ať žijou Jeseníky! 

 The earth without art is just "eh"

Vlog 7 - Voda základ života

Tentokrát se vlog skládá převážně z podvodních záběrů z brněnského koupaliště Riviéra, kde jsem kamerku Niceboy 4K konečně pořádně otestoval pod vodou. Jinak se můžete podívat i na náš výlet na Staňkov, Červenou Lhotu a Festival Fantazie.

The earth without art is just "eh"

 

Vlog 6 - Trochu té pohodindy

Tentokrát se podíváme na další pomaturitní a skoro pozkouškovou pohodindu v podobě návštěvy zoo, lovení kešek a rodinném výletu :D 

The world without art is just "eh"

 

Vlog 5 a remake uměleckého díla

Po nějakém čase jsem vytvořil vlog z nasbíraného materiálu. Těšit se můžete na záběry z Animefestu, nebo na různá zvířátka. 

 Druhým videm je můj školní projekt do AV semináře. Minule jsem do tohoto předmětu vytvářel interaktivní film Kabelka. Tentokrát jsem si zvolil poněkud jednodušší provedení a Remakoval jsem performance Chrise Burdena - SHOOT. Zde je úryvek z mojí anotace k remaku: